Carl Malmsten soffa

Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa
Carl Malmsten soffa

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Roma", 1940-tal, klädd i randig textil, brännmärkt CM, längd ca 187, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

604850

2019-01-11