Bertil Lybeck oljemålning

Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BERTIL LYBECK (1887-1945): Stilleben, signerad och daterad Lybeck Paris 1925, olja pannå, 46x37 cm

Med dedikation Otto G Carlsund

604853

2019-01-11