Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
BERTIL LYBECK (1887-1945): Stilleben, signerad och daterad Lybeck Paris 1925, olja pannå, 46x37 cm
Med dedikation Otto G Carlsund
604853
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här