Waldemar Lorentzon litografi

Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition, signerad Waldemar Lorentzon, numrerad 89/260, färglitografi, bildmått 42x52 cm

604860

2019-01-11