Helen Tapper skål

Helen Tapper skål
Helen Tapper skål
Helen Tapper skål
Helen Tapper skål
Helen Tapper skål
Helen Tapper skål
Helen Tapper skål
Helen Tapper skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELEN TAPPER, skål, Johansfors, 1900-talets slut, 2-färgad i gult och svart, signerad J-fors H Tapper, höjd ca 20 cm

604863

2019-01-11