Gusten Widerbäck oljemålning
2019-01-13
604865
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): "Från Stabby backe i förgrunden, Mariedal vid Börjetull", signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 39x46 cm