Gusten Widerbäck oljemålning

Gusten Widerbäck  oljemålning
Gusten Widerbäck  oljemålning
Gusten Widerbäck  oljemålning
Gusten Widerbäck  oljemålning
Gusten Widerbäck  oljemålning
Gusten Widerbäck  oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): "Från Stabby backe i förgrunden, Mariedal vid Börjetull", signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 39x46 cm

604865

2019-01-13