Anne-Marie Djurfors oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNE-MARIE DJURFORS Anne-Marie (född 1940): "Huvud II, signerad Djurfors, olja på duk, 33x24 cm

604866

2019-01-11