Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsbild, signerad och daterad, Ulf Gripenholm 1977, 225/250, färglitografi, bildmått ca 50x67 cm

604867

2019-01-11