Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsbild, signerad och daterad, Ulf Gripenholm 1977, 225/250, färglitografi, bildmått ca 50x67 cm
604867
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här