Mårten Andersson akvarell

Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Fiolspelande man i skogsbryn, signerad samt daterad Mårten A -1961, akvarell på papper, bildmått 44x35 cm

Papper med smärre fuktskador

604871

2019-01-11