Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Fiolspelande man i skogsbryn, signerad samt daterad Mårten A -1961, akvarell på papper, bildmått 44x35 cm
Papper med smärre fuktskador
604871
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här