IKEA sideboard Korsör

IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 76, 170x42 cm

En skjutdörr med skada, fläckar och slitage

604873

2019-01-11