Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 76, 170x42 cm
En skjutdörr med skada, fläckar och slitage
604873
2019-01-11