Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Landskap med hjortar, signerad och daterad Jolin 1943, olja på duk, ca 44,5x53,5 cm

Mindre färgbortfall

604878

2019-01-13