Säde Salmi-Nykopp glasskulpturer 2 st

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄDE SALMI-NYKOPP (samtida), skulpturer 2 st, glas, en signerad och daterad S Salmi -88, höjd 26 resp 84 cm inkl. sockel

604882

2019-01-11