Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): "Motiv från Uppland", signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 17,5x26 cm
Pannå något lös i ram
604883
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här