Gusten Widerbäck oljemålning

Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): "Motiv från Uppland", signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 17,5x26 cm

Pannå något lös i ram

604883

2019-01-13