Gusten Widerbäck akvarell

Gusten Widerbäck akvarell
Gusten Widerbäck akvarell
Gusten Widerbäck akvarell
Gusten Widerbäck akvarell

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Gatuvy, signerad G. Widerbäck, akvarell, ca 39x39 m

604885

2019-01-13