Gusten Widerbäck akvarell
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Gatuvy, signerad G. Widerbäck, akvarell, ca 39x39 m
Kuntoraportti
604885
Päivämäärä:
2019-01-13