Gucci damarmbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUCCI, damur, gulddoublé, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, refnr. 5400 L, originallänk, diameter 27 mm, inkl. 2 extra länkbitar
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage
604887
2019-01-11