Gucci damarmbandsur

Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, damur, gulddoublé, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, refnr. 5400 L, originallänk, diameter 27 mm, inkl. 2 extra länkbitar

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

604887

2019-01-11