Brita Hansson oljemålning

Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

BRITA HANSSON (1918-1979), bymotiv, signerad och daterad Brita Hansson, olja på pannå, 50x58 cm

Smärre slitage

604888

2019-01-11