Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): (2), färglitografier, kompositioner, signerade och numrerade, ca 26x52 och 33x53 cm

Ej examinerade ur ram

604889

2019-01-11