José Fin etsning

José Fin etsning
José Fin etsning
José Fin etsning
José Fin etsning
José Fin etsning
José Fin etsning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

JOSÉ FIN (Spanien 1916-1969), figurkomposition, etning, signerad, ca 32x48 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ram

604890

2019-01-11