Vinkanna Frankrike

Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike
Vinkanna Frankrike

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINKANNA, tenn, Frankrike, 1800-tal, märkt LE GRAND A LILLE, rikt dekorerad, höjd ca 26 cm

Slitage, locket löst, handtag till locket lagat, bucklor och repor

604891

2019-01-11