Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VINKANNA, tenn, Frankrike, 1800-tal, märkt LE GRAND A LILLE, rikt dekorerad, höjd ca 26 cm
Slitage, locket löst, handtag till locket lagat, bucklor och repor
604891
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här