Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVSKÅP, omkring 1800, ek, tvådelat, intarsia med kompassroser, överdel inredd med hyllplan, underdel med tre lådor och snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 200, 113x52 cm

Slitage, repor och märken, kompletterade delar

604892

2019-01-11