Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944): "Kväll", signerad Carl Johansson och daterad 1928-29, olja på duk ca 55x86 cm
Krackelerad, mindre färgbortfall
604895
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här