Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): "Kväll", signerad Carl Johansson och daterad 1928-29, olja på duk ca 55x86 cm

Krackelerad, mindre färgbortfall

604895

2019-01-13