A Sirekian herrfickur Turkiet
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
A SIREKIAN, fickur, silver, Ottomanska riket, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 170594, diameter 52 mm, nyckel medföljer
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
604899
2019-01-12