A Sirekian herrfickur Turkiet

A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet
A Sirekian herrfickur Turkiet

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

A SIREKIAN, fickur, silver, Ottomanska riket, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 170594, diameter 52 mm, nyckel medföljer

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

604899

2019-01-12