Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Nybroviken mot Nationalmuseum, signerad Palmer, olja på duk, 110x142 cm

604901

2019-01-12