Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft. mässing med fot i trä, höjd ca 154

Fot med slitage

604905

2019-01-12