Karl Axel Pehrson färglitografier

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): 2 st, motiv med exotiska blommor, signerade och daterade K. A. Persson, nummrerade, bladmått ca 39x49 resp. 45x55 cm

604907

2019-01-12