Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd ca 54 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
604909
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här