Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd ca 54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

604909

2019-01-11