Titti Åhs olkja på planka

Titti Åhs olkja på planka
Titti Åhs olkja på planka
Titti Åhs olkja på planka
Titti Åhs olkja på planka
Titti Åhs olkja på planka
Titti Åhs olkja på planka

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TITTI ÅHS (1922-2014): Landskap med figurer, signerad och daterad Titti nb Åhs 74, olja på träplanka, ca 92x19 cm

604910

2019-01-12