Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Båtar vid brygga, otydligt signerad, akvarell, ca 73x55 cm

604911

2019-01-11