John Carlson oljemålning

John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Strandmotiv, signerad John Carlson, olja på pannå, ca 38x46 cm

604914

2019-01-12