Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, tre flyttbara hyllplan, senare bemålat i svart, höjd ca 137, längd 161 samt djup 32 cm
Kompletterat, slitage
604915
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här