Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, tre flyttbara hyllplan, senare bemålat i svart, höjd ca 137, längd 161 samt djup 32 cm

Kompletterat, slitage

604915

2019-01-11