Peter Dahl litografier Fredmans Epistlar

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (10 st) Fredmans epistlar nr , 23, 27, 31, 41, 53, 59, 62, 70, 76, 81 signerade

23 ramad resten oramade

604916

2019-01-12