Byrå
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 18/1900-tal, ek, fyrlådig, med draghantag och nyckelskyltar i mässing, höjd 93, 104x55 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Omerbetad, delvis äldre delar, lås saknas
604920
2019-01-14