Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 18/1900-tal, ek, fyrlådig, med draghantag och nyckelskyltar i mässing, höjd 93, 104x55 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Omerbetad, delvis äldre delar, lås saknas

604920

2019-01-14