Byster gips

Byster gips
Byster gips
Byster gips
Byster gips
Byster gips
Byster gips

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYSTER, 2 st., gips, varav en föreställande Oscar I, bemålade, höjd ca 45 resp. 49 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Nagg

604926

2019-01-14