Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYSTER, 2 st., gips, varav en föreställande Oscar I, bemålade, höjd ca 45 resp. 49 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Nagg
604926
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här