Gunnel Sahlin vas samt skål

Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål
Gunnel Sahlin vas samt skål

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, vas, skål, Kosta Boda, 1990-tal, underfång i blått, vitt och lila, signerade Gunnel Sahlin samt märkta unique höjd ca 20 resp 34, diameter 27 resp 18 cm

604931

2019-01-12