Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARKITTEL, tidigt 1900-tal, senare benställning i bemålat järn, höjd ca 49 (med handtagen), diameter 57 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

604936

2019-01-11