Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
KOPPARKITTEL, tidigt 1900-tal, senare benställning i bemålat järn, höjd ca 49 (med handtagen), diameter 57 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
604936
2019-01-11