Mari Simmulson vassamling

Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling
Mari Simmulson vassamling

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MARI SIMMULSON, (5) vaser, modell Rusticana, delvis glaserat lergods, Uppsala Ekeby, 1960-tal, höjder ca 15 - 39 cm

Någon glasyrnagg

604940

2019-01-11