Modellbilar litograferad plåt Japan

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MODELLBILAR, 2 st. litograferad plåt, brandbil. T.N, Japan, 1900-talets mitt och Airport Service buss, Japan, längd, batteridrivna ca 25-26 cm

Bruksslitage

604941

2019-01-15