Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -81, numrerad 27/90, färglitografi, ca 48,5x64 cm
604944
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här