Carl Magnus färglitografi

Carl Magnus färglitografi
Carl Magnus färglitografi
Carl Magnus färglitografi
Carl Magnus färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -81, numrerad 27/90, färglitografi, ca 48,5x64 cm

604944

2019-01-11