Servis Gröna Anna Rörstrand
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RÖRSTRAND, "Gröna Anna", matservis, 72 dlr, vitt porslin med grön växtdekor, bestående av: 18 förrättstallrikar, 18 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 3 + 5 assietter, 5 ovala uppläggningsfat, liten serveringsskål, oval serveringsskål, stor serveringsskål, karott utan lock, tillbringare
Smuts, repor, nagg
604946
2019-01-11