Servis Gröna Anna Rörstrand

Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand
Servis Gröna Anna Rörstrand

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖRSTRAND, "Gröna Anna", matservis, 72 dlr, vitt porslin med grön växtdekor, bestående av: 18 förrättstallrikar, 18 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 3 + 5 assietter, 5 ovala uppläggningsfat, liten serveringsskål, oval serveringsskål, stor serveringsskål, karott utan lock, tillbringare

Smuts, repor, nagg

604946

2019-01-11