Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Interiör från ateljé, signerad och daterad Birger Ljungquist 1962, olja på pannå, ca 64x80 cm

604947

2019-01-11