Vas Göran Wärff

Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff
Vas Göran Wärff

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, vas, Kosta, 1900-talets andra hälft, underfång i grönt och gult, signerad Kosta G Wärff 48A, höjd ca 19,5 cm

604948

2019-01-12