Ångmaskiner

Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅNGMASKINER med tillbehör, 9 dlr. 1900-tal, Märklin, Wilesco, E.P, EKI, mfl,

Bruksslitage, saknade delar. smuts

604949

2019-01-16