Stig Lindberg servisdelar

Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG, (11+3) servisdelar, bestående av Pynta, 6 tekoppar med fat och 5 assietter, samt Prunus, 3 djupa tallrikar

Bruksspår/slitage, någon smärre skada, assietterna med någon nagg

604950

2019-01-11