Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1900-talets första hälft, förlängningsbart med två utdragsskivor, senare bemålning i svart, höjd ca 78 samt 100x130 + 2 x 55 cm

Slitage

604952

2019-01-11